شرکت ساختمانی مولدینگ

دانلود

رزومه شرکت مولدینگ

رتبه یک

راه و ترابری

رتبه یک

تاسیسات و تجهیزات

رتبه یک

ساختمان و ابنیه

شرکت ساختمانی مولدینگ

شرکت مولدینگ در سال 1354 با هدف اصلی اجرای پروژه های عمرانی تأسیس گردید. نوع فعالیت شرکت به مرور توسعه یافته و در حال حاضر با داشتن رتبه 1 در رشته های ساختمان و ابنیه، راه و ترابری، و تاسیسات و تجهیزات، پیشرو در ارائه خدمات کلی پیمانکاری در زمینه های راه، راه آهن، مترو، تونل، سد سازی، احداث ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، بیمارستان، احداث واحدهای عظیم صنعتی و همچنین سرمایه گذاری در صنایع گردشگری، تولیدی و غذایی و نیز مدیریت ساخت و ساز و طراحی برای مشتریان و بخش های عمومی و خصوصی در سراسر کشور میباشد.

تیم های ما با انجام ساخت و سازهای عمرانی سنگین، سازه ها و زیرساختهای منحصر به فردی را ایجاد می کنند که نقش مهمی در نحوه زندگی، کار، یادگیری و سرگرمی مردم در جامعه را دارند. همکاران ما با ارزش ترین سرمایه شرکت میباشند که سنت ها، ارزش ها و شهرت دیرینه ما را در عملکردمان رقم می زنند. کسانی که اشتیاق بالایی به نوآوری دارند و با کنجکاوی بی امان، انگیزه ای برای به کارگیری روش ها و فرآیندهای ناب در جهت پیدا کردن بهترین راه حل ها را بوجود می آورند.

این شرکت با قرار گرفتن در بین بزرگترین پیمانکاران عمومی کشور، مفتخر است که سعی در ایجاد دنیای بهتری برای همه نسل ها دارد.